Second opinion steigerbouwer
Een 31-jarige steigerbouwer loopt door een fout van een collega ernstig rugletsel op. De rechtsbijstandsverzekeraar adviseerde om genoegen te nemen met een schadevergoeding van 100.000,-. Volgens de verzekeraar zou de man wel passend werk kunnen vinden.
Er volgt een second opinion waarna Joosten Advocaten de zaak overneemt. Er wordt een nieuw medisch onderzoek verricht. Hieruit blijkt dat het letsel veel ernstiger is dan gedacht. Ook wordt door een arbeidsdeskundige het carrièreverloop zonder ongeval ingeschat.
Joosten Advocaten kreeg de voormalige werkgever zo ver om te verklaren dat de man de juiste kwaliteiten had om voorman te worden. Na een actuariële berekening en diverse onderhandelingen ontving hij in 2009 een schadevergoeding van euro 355.000,-.





